O Tomovi

23. února 2011 v 16:16 | Lollík Kaulitz |  Tom Kaulitz
Tom Kaulitz - Trümper (* 1. září 1989, Lipsko) je kytaristou a příležitostně také pianistou německé hudební skupiny Tokio Hotel.
Na kytaru hraje stejně dlouho, jako jeho bratr zpívá - od svých sedmi let. S hudbou je seznámil jejich nevlastní otec, který vlastní soukromou hudební školu a mimo jiné také hraje v kapele. Toma zpěv nikdy nelákal, a hned se zaměřil na kytaru. Jeho nejoblíbenější a nejpoužívanější značkou kytar je americký Gibson.
V roce 1995 si spolu se svým o deset minut mladším dvojčetem Billem zahrál v televizním dramatu Verrückt nach dir. Byla to jeho první a zatím poslední televizní role. Jeho bratr je v tomto ohledu pracovitější - má už na kontě i první zkušenost s dabingem, propůjčil hlas animovanému Arthurovi ve filmu Artur a Minimojové a také v jeho pokračování "Artur a Minimojové 2".
Tom na sebe jednou v internetovém magazínu Events und Trends prozradil: "Vždycky mám u sebe trsátko pro štěstí. Je to moje první trsátko, se kterým jsem hrál na kytaru. Teď už je nepoužitelné, protože je úplně malinké a ohrané. Ale přesto ho pořád mám."
Svým vzhledem a také některými svými prohlášeními v tisku - například se veřejně přiznal k užívání viagry, neustálému střídání sexuálních partnerek již od raného věku, a také nikdy nešetří nejrůznějšími nemravnými narážkami - si připsal image nenapravitelného casanovy.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama